דף הבית המועדון קבוצות כתבות גלריה מנהלה צור קשר
מועדון הכרישים
קבוצת הפועל פתח-תקווה כדורמים,
הוקמה ב-1965 והיחידה שפועלת
ברציפות עד היום!!
לוח אירועים
זמני אימונים
דף הבית > כתבות > הונגריה 2017

הונגריה 2017

10/08/2017
רשמים מהנסיעה המדהימה להונגריה 2017, עם מפגן כוח אדיר של משלחת בת 65 חברים!!

 

 

 






שנה ה-13 ברציפות!!

יצא המועדון עם משלחת עצומה של 65 חברים, מחולקת לארבע קבוצות תחרותיות,

  • קבוצת נערים 16
  • קבוצת נערים 14
  • קבוצת ילדים 12-13
  • קבוצת נערות

 הנסיעה התחלקה לשלושה חלקים:

החלק הראשון, שישי שבת 28-29/7,  צפייה בגמרים של אליפות עולם בכדורמים  שנערכו בבודפסט,

בשישי 4 גמרי הדירוג נשים , 7-8, 5-6, 3-4 וגמר 1-2.

בשבת 4 גמרי דירוג גברים 7-8, 5-6, 3-4 וגמר 1-2.

מראשון עד חמישי 30/7-3/8 מחנה אימונים מפרך ב"הודמזרוואשרהיי",  2 אימונים בריכה , ואימון יבש ביום.

ומיום שישי עד ראשון 4-6/8 טורניר "התקוה האולמיפית" בסנטש בהשתתפות, 36 קבוצות מיבשת אירופה.


בתווך, לינה במלון 4 כוכבים, 2-3 בחדר. מתקן אימונים מפואר, 4 בריכות, בריכה תרמית (מים חמים), מגלשות.

עיירה ציורית שקטה,  גלידה מצויינת וגיבוש חברתי מטורף.

ההשתתפות בטורניר היווה את גולת הכותרת של הנסיעה כולה,

שכל קבוצת גיל, הייתה בבית עם 6-7 קבוצות נוספות, המשמעות 5-6 משחקים בשלושה ימים!!

בבנים היו 2 בתים לכל קבוצת גיל, A (חזקים) וB (חזקים פחות)

כל קבוצות הבנים שלנו, נרשמו לבית A. והיו משחקים קשים ומפרכים עם נצחונות והפסדים, גלאי 16 סיימו את הטורניר במקום 4 מתוך 7, 

גלאי 14 סיימו מקום 5 מתוך 6,

גלאי 12 סיימו מקום 3 מתוך 6

בנערות היו 6 קבוצות, 2 קבוצות מישראל,  (פ"ת ות"א), 3 קבוצות הונגריות,  נבחרת הונגריה נערות א, נבחרת הונגריה נערות ב'  קבוצת סנטש המקומית (מקום 4 בהונגריה),  וקריסטל פאלאס מלונדון (עם 3 נערות בנבחרת אנגליה)

לראשונה! הבנות שלנו, סיימו במקום הראשון! עם נצחונות על האנגליות ועל 2 הנבחרות של הונגריה, ותיקו 9 מול סנטש המקומית.

מרים בוגצ'נקו נבחרת למצטיינת הטורניר, כשנועה ססובר מלכת השערים של הטורניר.


 בריכה תרמית

הגלידה המצויינת

 הגיבוש

 

 גלאי 12 בהדרכת חן מונסה.

 

 מרים בוגצ'נקו, מצטיינת הטורניר נערות!

 רועי גורטלר, מצטיין קבוצת הנערים של פ"ת בטורניר

 נועה ססובר, מלכת השערים בטורניר, עם 18 שערים בחמישה משחקים!!

אורי רז, מצטיין קבוצת הנערים 14 של פ"ת בטורניר

 

 

חוגגות יום הולדת 15 למרים בוגצ'נקו

 

 

יהב במחשבות של שינוי....

בריכת הטורניר של אליפות העולם בבודפסט

 

 
מבזקון
יום ראשון 12/11  08/11/2017
משחק חוץ בליגה לקב' 14א בבית יצחק, הסעה מהכרישים בשעה 16:25, להביא אוכל ובגדים חמים, הבריכה חיצונית

יום ראשון 12/11  08/11/2017
משחק ליגה בחוץ, לנוער 18 באשדוד, הסעה בשעה 18:45 מהכרישים, להביא אוכל ובגדים חמים,

שבת 11/11/17  04/11/2017
משחק בית ליגה 16א מול ג"ח בשעה 18:00, משחק בית ליגה 18 מול ע.הירדן בשעה 19:30

משחקי החודש

משחקי כל המועדון

אוקטובר-נובמבר 2017

ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 1 28/10/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גוש זבולון  קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 2 31/10/2017 יום שלישי 20:45 איתן ירושלים הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 1 - דרום 01/11/2017 יום רביעי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נערים 14א בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 הפועל פתח תקווה נערים 14ב אס"א תל אביב ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 16:00 אס"א תל אביב ב הפועל פתח תקווה נערים 14ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 1 04/11/2017 שבת 17:30 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 3 04/11/2017 שבת 19:00 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 2 07/11/2017 יום שלישי 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 1 09/11/2017 יום חמישי 20:00 אס"א תל אביב הפועל פתח תקווה נשים לאומית אוניברסיטת תל אביב מרכז עלית
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 3 11/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל גבעת חיים קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 5 11/11/2017 שבת 19:30 הפועל פתח תקווה נוער 18 הפועל עמק הירדן קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 2 - דרום 12/11/2017 יום ראשון 18:20 הפועל בית יצחק א הפועל פתח תקווה נערים 14א קבוץ בית-יצחק
ליגה לנוער 18 מחזור 4 12/11/2017 יום ראשון 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה נוער 18 בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 איתן ירושלים  הפועל פתח תקווה נערים 14ב בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה קדטים 14 - ארצית דרום - מחזור 2 22/11/2017 יום רביעי 20:45 הפועל פתח תקווה נערים 14ב איתן ירושלים  בריכת "ימק"א", ירושלים
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל בית יצחק ב הפועל פתח תקווה נערים 16ב קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - ארצית  דרום - מחזור 4 23/11/2017 יום חמישי 19:45 הפועל פתח תקווה נערים 16ב הפועל בית יצחק ב קבוץ בית-יצחק
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 2 23/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל קרית טבעון קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה קדטים 14 - לאומית מחזור 3 - דרום 25/11/2017 שבת 16:30 הפועל פתח תקווה נערים 14א אס"א תל אביב א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 4 25/11/2017 שבת 18:00 הפועל פתח תקווה הפועל קרית טבעון א קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים
ליגה לנוער 18 מחזור 6 26/11/2017 יום ראשון 19:45 הפועל בית יצחק הפועל פתח תקווה נוער 18 קבוץ בית-יצחק
ליגה נערים 16 - לאומית מחזור 5 28/11/2017 יום שלישי 21:00 מכבי אשדוד הפועל פתח תקווה בריכת "בית-לברון" נתן אלבז 19, אשדוד
ליגה YORDO לאומית נשים מחזור 3 30/11/2017 יום חמישי 20:30 הפועל פתח תקווה נשים לאומית הפועל יוקנעם קבוץ גבעת השלושה, בריכת הכרישים


ילידי השבוע
המועדון
מנהלת
נשיא המועדון
יו"ר המועדון
מנכ"ל
היסטוריה
קבוצות בליגה
גברים לאומית
נשים לאומית
נוער 18
שימושי
צור קשר
לוח אירועים
זמני אימונים


NetOne 
בניה: 
עיצוב: 
 
ניהול: